החתונות של היום זה לא מה שהיה פעם... בשנת ה- 50, ה- 60, ה- 70 ואולי גם בשנות ה- 80 ישראל הייתה צנועה יותר והכל היה יותר בקטן. מכוניות קטנות עדיין הגיעו לאותו מקום, לא היה צריך דירה של חמישה חדרים, עם מעלית ומרפסת שמש והרוב המכריע הסתפק בדירת שלושה חדרים צנועה וביתית, הבגדים היו פשוטים יותר והטכנולוגיה הייתה בחיתוליה. בקיצור - אנשים היו פשוטים יותר והסתפקו בפחות. פחות היה יותר.

 

מוסיקה חיה לחתונה

 

גם עולם החתונות היה נראה אחרת לגמרי בזמנו. הזוגות המתחתנים הסתפקו באירוע יפה אך צנוע, עם אוכל ברמה סבירה אבל בהחלט לא מפוצץ (כאשר גם כמות האוכל הייתה הרבה יותר הגיונית), כמות אורחים קטנה יחסית (בלי להזמין כל אדם שפגשנו אי פעם), שמלת כלה יפה אך לא יקרה ואפילו האורחים הביאו בעיקר מתנות ולא צ'קים. כן, כן. מתנות.

 

את החתונות של פעם היו מקיימים בגינה/חצר של הבית, בחיק הטבע או באולמות פשוטים ולא מפונפנים כמו היום. אנשים הסתפקו בלראות ולדבר אחד עם השני, לאכול פשוט וטוב ולשתות יין ואלכוהול תוצרת הארץ. וגם המוסיקה הייתה אחרת...

 

הבידור והמוסיקה היו הרבה יותר פשוטים, ואפשר להתיימר ולהגיד הרבה יותר נעימים לאוזן. בדרך כלל היה מדובר בזמר או בלהקה אשר שרו שירי ארץ ישראל ואפילו קיבלו בקשות מהאורחים. בשנות השמונים נכנס לארץ כל נושא התקליטנות, אורגן האורות, מכונות העשן והרעש הגדול, אבל פעם המוסיקה הייתה חיה ואמיתית וממש אפשר היה לגעת בזמר.

 

מוסיקה חיה לחתונה הביאה, ועדיין מביאה, איתה מספר יתרונות. איכות המוסיקה היא הגבוהה ביותר האפשרית, ניתן לקבל בקשות מהאורחים ולהתאים את המוסיקה לקהל ובעיקר האווירה במהלך החתונה כאשר יש מוסיקה חיה היא שונה לגמרי. הרבה יותר שמחה ומאושרת.

 

אז בפעם הבאה שאתם מתחתנים - אולי כדאי להעדיף מוסיקה חיה לחתונה מאשר מוסיקה ממערכת הגברה.

מוסיקה כדרך חיים

מוסיקה חיה לחתונה

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא מוסיקה כדרך חיים לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​