ערבי שירה בציבור הפכו לדבר שבשגרה בשנים האחרונות בישראל. הרבה מאד אירועים פרטיים ואירועי חברה מסתיימים בתכנית אמנותית הכוללת שירה בציבור מלווה בכלי נגינה או בקריוקי משולב בשירה בציבור.

 

אז איך מארגנים ערב שירה בציבור? בדרך כלל, אי אפשר לעשות ערב שירה בציבור בלי אמן שינהל את הערב, ידע לשיר כמו שצריך וילהיב את הקהל. ערב שירה בציבור בלי אמן מוביל יכול במהירות להפוך למשעמם וללא מהנה, מאחר שמישהו צריך לסחוף את האורחים.

 

לארגן ערב שירה בציבור

 

רצוי שמי שמארגן את השירה בציבור ידע לנגן על כלי מתאים, כמו אקורדיון או גיטרה, אחרת זה בסה"כ בנאדם שעולה לשיר על הבמה. מארגן השירה בציבור חייב להביא איתו מספר דברים אשר הכרחיים להצלחת האירוע, גם אם מדובר באירוע פרטי כמו יום הולדת או יום נישואים וגם אם מדובר באירוע חברה או אירוע עסקי.

 

מבחינת האמצעים הטכניים, מארגן ערב השירה בציבור צריך להביא איתו מגבר אשר מתחבר לכלי הנגינה, רמקול (אחד או יותר), מיקרופון (רצוי אלחוטי) ולמהדרין גם מקרן שקופיות ומסך נייד על מנת להקרין את המילים ואולי סרטי רקע. כמובן שצריך להביא גם שירונים עם כל השירים הרלוונטים.

 

צריך לוודא שאמן השירה בציבור מגיע מספיק זמן מראש לארגן את  הציוד ולחבר את כל הכלים שיעבדו כמו שצריך. כמובן שאם הוא מביא מחשב נייד, צריך לוודא שיש את החיבורים המתאימים לאן שצריך.

 

כמו בן, אם יש במקום מערכת הגברה שהאמן צריך להתחבר אליה, הוא צריך לבוא מספיק זמן מראש על מנת לבדוק שהכל עובד כמו שצריך. שירה בציבור ליום הולדת לדוגמא דורשת הכנה כלשהי על האורחים, מי יהיה ומה הם אוהבים.

 

והכי חשוב - על מנת לארגן ערב שירה בציבור כמו שצריך, צריך לקחת מישהו מקצוען, אמן עם וותק, נסיון והרבה שמחת חיים.

איך מארגנים ערב שירה בציבור

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא ערבי שירה בציבור לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​