בשנים האחרונות נפוץ מאד תחום השירה בציבור. מאז עלייתה לגדולה של עינת שרוף וערבי השירה בציבור במועדונים המובילים בישראל, כל תחום השירה בציבור התקדם פלאים והפך נדרש במיוחד. אם תרצו לצאת למועדון לערב שירה בציבור, כדאי לכם להזמין לפחות שבוע מראש מקום, כי ככל הנראה המועדון יהיה מפוצץ עד אפס מקום.

 

ערבי שירה בציבור ליום הולדת וליום נישואין

 

תרבות ערבי השירה בציבור במועדונים זלגה לאט לאט גם לאירועים בסדר גודל קטן ובינוני. היום, זה מאד פופולארי לערוך במסגרת האירוע גם ערב שירה בציבור בסדר גודל של שעה עד שעתיים. לא ממלא את הערב כולו, אבל משמש כקטע האמנותי של האירוע.

 

אם עברתם את גיל 40, ככל הנראה כבר הייתם בערב שירה בציבור כזה או אחר. שירה בציבור באופן פרטי מתאים במיוחד לימי נישואין עגולים, ערבי חברה וערב גיבוש, יום הולדת עגול (או רגיל) או מסיבת הפתעה למישהו קרוב. לאחרונה נפוץ גם הטרנד של שירה בציבור סתם במסגרת מפגש חברים. שירה בציבור ליום הולדת, שירה בציבור ליום נישואין או ערב שירה בציבור לערבי גיבוש - הכל הולך.

 

אקורדיון, מקרן ומגבר

 

אמן השירה בציבור מגיע עם כלי הנגינה שלו, וכמובן שרצוי שהכלי יהיה אקורדיון, כי אין מתאים מאקורדיון ללוות את השירה, מצגת עם השירים ומילות השירים, מגבר, מיקרופון ורמקול ואולי אף עם מקרן ושקופיות. בעצם, מי שמזמין ערב שירה בציבור לאירוע פרטי מקבל הופעה חיה של איש אחד. שירה בציבור ליום הולדת זה הדבר השמח ביותר שיש.

 

במשך שעה (או יותר, לפי רצון המארגנים כמובן), שרים שירי ארץ ישראל הישנה והטובה אשר כל אחד מכיר, בליווי כלי הנגינה, כאשר יש אופציה לחלק את מילות השירים על נייר או להקרין את השיר על מסך ואפילו לעשות את ערב השירה בציבור בסגנון קריוקי.

 

אז אם אתם חוגגים אירוע פרטי מיוחד, חושבים על ערבי שירה בציבור, למה לא לעשות את זה בסטייל ולהזמין את עוזי רוזנבלט, אמן ערבי השירה בציבור מס. 1 בישראל?

ערבי שירה בציבור ליום הולדת ויום נישואין

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא מוסיקה לקבלת פנים. לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​