בין אם אתם עורכים חתונה, אירוע בר או בת מצווה, ברית או אפילו סתם מסיבה לציון יום נישואין או יום הולדת עגול, חשוב לקבל את האורחים עם מוסיקה כלשהי בקבלת הפנים. הסיבות לכך די ברורות – האורחים רק מגיעים ומצב הרוח עוד לא "חגיגי", מוסיקה מתאימה תכניס אותם לאווירה החגיגית והשמחה בה הם אמורים להיות.

 

בנוסף, במהלך קבלת הפנים האורחים מסתובבים בין דוכני המזון, מדברים ביניהם אבל לא יושבים ליד שולחנות. מוסיקת רקע מאחת הפינות עושה נעים לאוזן ומשפרת את החוויה הראשונית של האירוע. ללא מוסיקה לקבלת פנים פשוט יהיה שקט מדי והאירוע ממש לא ירגיש שמח וקופצני.

 

לבחור את המוסיקה

 

אחרי שהגענו למסקנה שמוסיקה לקבלת פנים זה דבר חשוב, השאלה שעולה היא איזה מוסיקה? הרי יש כל כך הרבה סוגים של מוסיקה בכלל ומוסיקה לאירועים בפרט. פה נכנס השיקול של מי קהל היעד, מהו מרכז הכובד של האורחים שלכם - האם מדובר בקהל צעיר במיוחד של בני נוער או בני עשרים או בקהל מבוגר של בני 50 פלוס. האם מדובר באורחים שרובם ילידי הארץ או בעולים חדשים ממדינה כזאת או אחרת?

 

מרבית האורחים, מלבד הצעירים ביותר, ישמחו לשמוע בקבלת הפנים מוסיקה ישראלית, שורשית, נעימה, שכולנו גדלנו עליה. שירי ארץ ישראל אף פעם לא אכזבו ולא יאכזבו. כל אורח ימצא את עצמו מזמזם עם השיר שברקע, מאחר שכולנו מכירים עשרות שירי ארץ ישראל ישנים כחדשים.

 

מוסיקה לקבלת הפנים

 

ומה מייצג את שירי ארץ ישראל יותר מנגינת אקורדיון? נגן אקורדיון אשר יעמוד באחת הפינות במהלך קבלת הפנים וינעים את זמנם של האורחים יעשה פלאים לאירוע שלכם! אקורדיון לחתונה, או יותר נכון לקבלת הפנים של החתונה, משרה אווירה נעימה וחברית שלא תשיגו בדרך אחרת.

 

אם אתם חוגגים יום נישואין או יום הולדת עגול (40, 40, 60), כמובן שהאקורדיון יכול לככב במהלך האירוע. הרוב המכריח של האורחים ישמח לשמוע שירים ישראלים בליווי אקורדיון על פני מוסיקה לועזית רועשת ולא מוכרת. כמו בן שאפשר לשלב בין מספר סוגי מוסיקה, אבל אקורדיון כמוסיקה חיה באירוע יעשה שמח בלב ויקפיץ את הרגליים.​

מוסיקה לקבלת פנים

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא אקורדיון. לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​