ערבי זמר ושירה בציבור הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים במיוחד, תחושת השירה המשותפת, הקרבה והחברות הופכות את ערבי הזמר למהנים ובלתי נשכחים, הן בקרב הגילאים המבוגרים והן בקרב הצעירים.

 

עוזי רוזנבלט הינו אקורדיוניסט בעל ניסיון עשיר ורב שנים של נגינה מקצועית ווירטואוזית המתמחה בהנחיה של ערבי זמר לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים.

 

ערב זמר לילי בליווי אקורדיון

 

אקורדיון הוא אחד הסמלים הבולטים של שירי ארץ ישראל ואין ערב זמר כהלכתו ללא ליווי של אקורדיון להנעמת הסובבים. ערבי זמר עם שירי ארץ ישראל הופכים כל סוג של אירוע, בין אם מסיבה, חגיגה, התכנסות או כנס, למהנים ונהדרים במיוחד, והם בהחלט מתאימים לכל הגילאים.

 

בין אם אתם מתכננים אירוע מיוחד, מסיבת יום הולדת, חגיגה של אחד מחגי ישראל, טקס או כנס, הרי שהשירה בציבור מקרבת, מרגשת ומהנה במיוחד, ובליווי של אקורדיון החגיגה כפולה ומכופלת.

 

לכל סוג של אירוע, חגיגה או מסיבה, הרי שערב זמר הינו התשובה האידיאלית ביותר, השירה המשותפת הופכת את החגיגה לשמחה גדולה ובלתי נגמרת, שנמשכת עד שעות הלילה. 

 

רפרטואר עשיר ורחב

 

עוזי רוזנבלט הינו יוצא צוות הווי של צה"ל ובוגר של המדרשה למוזיקה בתל אביב. הניסיון הרב שלו בהופעות בהרכבים שונים וצד אומנים רבים, כמו גם השתתפותו באירועים גדולים, פסטיבלים מוכרים ותכניות טלוויזיה, מאפשרות לו להציע לכם רפרטואר עשיר ורחב של שירי ארץ ישראל מכל הסוגים ובכל הסגנונות, קטעי נגינה מלהיבים ומיוחדים, מוזיקה בלקנית, אירית, שנסונים צרפתיים ואף מוזיקה צוענית סוחפת ומרקידה.

 

אין ספק, כי הניסיון הרב של עוזי רוזנבלט בנגינה על אקורדיון הופכת אותו למוביל בתחום של הנחיית ערבי זמר ושירה בציבור, לכל סוגי המפגשים החברתיים, האירועים, ערבי גיבוש, ימי הולדת, אירועים עסקיים, פגישות חבריות ועוד.

למה כדאי להזמין אקורדיוניסט לאירועים

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא שירי ארץ ישראל הישנה. לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​