כאשר מתחילים לתכנן אירוע גדול וחשוב כמו חתונה, מיד לאחר ההחלטה לגבי האולם ומיקום החתונה ובחירת המנות המרכזיות, מגיע השלב בוא צריך להחליט על אופי החתונה וכפועל יוצא על סוג המוסיקה בכל שלב בחתונה, משלב קבלת הפנים, דרך שלב האוכל והכניסה לחופה ועד המוסיקה בשלב הריקודים.

 

אחד הטרנדים היותר נעימים לאוזן ונחמדים ללב הוא מוסיקת פולקלור מיוחדת בשלב קבלת הפנים. בזמן שהאורחים מתקבצים ליד דוכני האוכל, מכירים זה את זה ומגלגלים שיחה ערה, צמד, שלישיה או רביעיית נגנים (כולל אקורדיון בחתונה) מנעימים את זמנם של האורחים במוסיקה חיה, שמחה, מוכרת ולא מרעישה יותר מדי.

 

הרכב אקורדיון לחתונה

 

בדרך כלל, הרכב מוסיקה כזה לקבלת הפנים כולל אקורדיון, אולי מפוחית, חצוצרה או כלי נשיפה אחר עם אפשרות לכלי מיתר כמו גיטרה או כינור. אתם אולי חושבים שמדובר במוסיקה "זקנה", אבל בפועל זה ממש הפוך - מוסיקה שמחה אבל לא מטרידה, נעימות אשר כולם מכירים ומזמזמים בלי שזה יפריע לשיחה ולקבלת הפנים.

 

אקורדיון בחתונה יכול לעשות ממש שמח בלי להציק לאורחים. השילוב שלו עם כלי נשיפה וכלי מיתר הוא שילוב מנצח אשר מתאים בדיוק למוסיקת רקע בזמן שיחה או אכילה.

 

מוסיקה כזאת מעלה זיכרונות מימים אחרים, כמו גם נעימות ישראליות ולועזיות אשר כולנו מכירים ויגרמו לכל האורחים להרגיש בנוח בחתונה שלכם.

 

אפילו המחיר לא בשמיים, בטח בהשוואה לכל התקליטנים והזמרים אשר גובים עשרות אלפי שקלים למספר שעות ולהופעה קצרה. השילוב של מוסיקה לקבלת פנים, אקורדיון בחתונה עם תקליטן שאחראי על שלב הריקודים וההקפצות יכול להיות שילוב מנצח.

אקורדיון בחתונה

אקורדיון בחתונה

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא מוסיקה בכל שלב בחיים לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​