אחד האירועים המרגשים והמשמחים בחיים הוא חגיגת יום נישואין עגול, חתונת כסף (25 שנות נישואין) או חתונת זהב (יום נישואין 50). מדובר באירוע שהוא יותר מיום הולדת, אירוע משותף של שני בני זוג שחיים ביחד (וכנראה בהצלחה) הרבה מאד שנים, ככל הנראה יותר שנים ביחד מאשר לבד.

 

אז איך אפשר לחגוג יום נישואים עגול ומיוחד? טיסה רומנטית לחו"ל - ברור. מתנות הדדיות - כמובן. ומה עם איזה אירוע קטן לקרובים ולמקורבים? אירוע אינטימי אך יוקרתי, מכובד ולא מתלהם, בבית, במועדון או במסעדה פרטית? לכבוד חגיגת יום נישואין כדאי מאד לקיים אירוע עם חברים ובני משפחה קרובים על מנת להנציח את התאריך ולהרים כוסית לעוד הרבה שנים טובות.

 

יום נישואין? אקורדיון...

 

אחרי שהחלטתם על הקייטרינג, הכיבוד והאלכוהול שיהיו בחגיגת יום הנישואין, צריך להחליט על החלק הבידורי.

 

מאחר שרוב המשתתפים יהיו בני 40 פלוס, תקליטן עם שירי ריקודים ברעש עצום לא ממש יתאים, כמו גם קוסם או מנטליסט, שזאת הופעה לאנשים צעירים יותר.

 

מצד שני, מי לא אוהב שירי ארץ ישראל? מי לא אוהב (בטח ובטח בגילאים אלו) לשמוע אקורדיון מנגן שמעלה את מצב הרוח בשירים אהובים? אקורדיוניסט ליום נישואין מתאים כמו כפפה ליד. אקורדיוניסט שיעשה שמח, יקפיץ את כל האורחים, ינהל את הערב ויעלה את מצב הרוח בחלק הבידורי של הערב.

 

האקורדיוניסט יעשה אתכם לפני האירוע תאום ציפיות לגבי שירים ואופי הערב, יביא איתו שירונים בהתאם, מסך הקרנה, מגבר, רמקול וכל מה שצריך על מנת לעשות לכם ערב מהסרטים.

 

אקורדיוניסט ליום נישואין זה עוזי רוזנבלט!

אקורדיוניסט ליום נישואין

אקורדיוניסט ליום נישואין

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא אקורדיון לחתונה לכתבה לחץ כאן >>>

052-2583204​